nákupný košík
 

doprava zdarma na sw šperky darčeková krabička zdarma bezpečný nákup sw šperkov

Všetko o nákupe
Vyberte si svoj šperk

Sme oficiálnym partnerom firmy Swarovski International Distribution AG
(identifikačné číslo 164 7673)
Krištále Swarovski sú originálne a pochádzajú z dielne firmy Swarovski AG v Rakúsku.
Prečo nakupovať u nás?Ako nakupovaťStarostlivosť o šperkyPartneri
Akceptujeme platby kartou:
visa master
Sme aj na sociálnych sieťach:
Kvalitné šperky vyrobené so SWAROVSKI ELEMENTS z certifikovaného obchodu alebo iba falošná bižutéria z Číny?

(Prečo kupovať šperky vyrobené so SWAROVSKI ELEMENTS iba z certifikovaného obchodu ?)

V dnešnej dobe, kedy máme na trhu vysokú konkurenciu medzi rôznymi druhmi tovaru je veľmi ťažké kúpiť si naozaj pravý, značkový výrobok, ktorý zaručuje kvalitu. Takéto problémy nastávajú aj pri kúpe šperkov.

kvalitné swarovski šperkyVeľa z nás si už určite kúpilo šperky o ktorých si mysleli, že sú SWAROVSKI, ale v skutočnosti to boli šperky, ktoré sa po určitom čase ukázali ako nekvalitná bižutéria. S takýmito problémami sa v dnešnej dobe stretáva veľké množstvo ľudí. Mnohí z nás si objednávajú nádherné SWAROVSKI šperky z internetového obchodu, no príde im domov iba falošný fake z Číny. Ako takýmto problémom predísť? Odpoveďou na túto otázku je návšteva nášho internetového eshopu. Práve náš eshop má na predaj šperkov licenciu priamo od Swarovski International Distribution AG, dcérskej spoločnosti Swarovski spravujúcej značku MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Táto licencia umožnila nášmu eshopu elektronicky predávať šperky so SWAROVSKI ELEMENTS. Ochranná známka, ktorú táto licencia certifikovaným obchodom ponúka zabezpečuje legálne používanie označenia produktov, ako aj pravidelné kontroly zo strany Swarovski, ktoré dohliadajú na kvalitu šperkov vyrobených so SWAROVSKI ELEMENTS.

kvalitné swarovski šperkyNekupujte už nekvalitnú bižutériu, ktorá sa Vás snaží oklamať falošným označením SWAROVSKI a nakúpte kvalitné šperky u nás. Práve naša licencia od Swarovski International Distribution AG, dcérskej spoločnosti Swarovski, Vám zaručuje produkty s ochrannou známkou, t.j. tú najvyššiu kvalitu a samozrejme pravosť krištáľov SWAROVSKI, ktoré sa narozdiel od falošných prekrásne trblietajú vďaka svojmu precíznemu vybrúseniu.

Verte tomu, že takéto šperky Vám budú dlho robiť radosť.