nákupný košík
 

doprava zdarma na sw šperky darčeková krabička zdarma bezpečný nákup sw šperkov

Všetko o nákupe
Vyberte si svoj šperk

Sme oficiálnym partnerom firmy Swarovski International Distribution AG
(identifikačné číslo 164 7673)
Krištále Swarovski sú originálne a pochádzajú z dielne firmy Swarovski AG v Rakúsku.
Prečo nakupovať u nás?Ako nakupovaťStarostlivosť o šperkyPartneri
Akceptujeme platby kartou:
visa master
Sme aj na sociálnych sieťach:

Swarovski očarujúca

Výnimočná, neprehliadnuteľná, očarujúca...

swarovski ocarujuce

Áno, práve tieto superlatívy opisujú jedinečnosť SWAROVSKI šperkov. Sú charakteristické precíznym vybrúsením krištáľov, v ktorých sa neodráža len slnečné svetlo, ale i jas ženskej duše.

Čo vlastne dáva Swarovski komponentom ich neobyčajnosť?

Swarovski krištáľ ukrýva v sebe 32% oxidu olovnatého, čo je v súčasnej dobe viac, ako sa žiada u vysoko olovnatého krištáľu a viac ako u bežného olovnatého krištáľu. Dokonale brúsený krištáľ sa vyznačuje maximálnou homogenitou, dokonalou čistotou, bez akýchkoľvek dutín, okrem toho je neuveriteľne priezračný a jasný. Časom sa samozrejme začali vyrábať a objavovať nové podoby krištáľu a do umenia začali prenikať farby.

V súčasnosti si môžeme zakúpiť Swarovski šperky v akejkoľvek farbe, práve podľa toho, ktorá je nám najbližšia., čo nám umožňuje cítiť sa dobre vo svojej vlastnej koži.

Swarovski komponenty sa svojou prestížou a vysokou kvalitou stali obľúbenými šperkmi nielen pre ženy ale i pre mužov. Charakteristické vlastnosti mužov sú sila, moc a dominancia... Práve šperky Swarovski im tieto vlastnosti podčiarkujú a vyzdvihujú ich šarm.

Svojou popularitou a spracovaním si získali aj obľubu médií a mnohých celosvetovo známych maskérov. Neustále sa objavujú vo filmoch, ktoré si vyžadujú majestátnosť a gráciu. Každá žena aspoň raz chcela pocítiť žiaru reflektorov a pocítiť obdiv publika. Swarovski šperky dokážu plniť sny a preniesť každú ženu z obyčajného života do výnimočného sveta. Možno sú to len slová, ale myslíte, že by niečo, čo nemá svoju prestíž nosili hviezdy ako Rihanna, Beyonce či Christina Aguilera? Tieto hviezdy sa zaujímajú čisto o lukratívnosť, preto si ju neváhajte dopriať aj VY.

Swarovki komponenty ponúkajú ženám eleganciu na každý deň a príležitosť. Nejde však o to, aby bol každý deň rovnaký, ale práve naopak. Každý deň je jedinečný, práve ako Swarovski šperky – vyzdvihujú príležitosť, obohacujú deň a upozorňujú verejnosť na krásu ženy. "Elegancia je jediná krása, ktorá nikdy nezmizne.” (Audrey Hepburn)

Tento citát vyzdvihuje ďalšiu charakteristiku Swarovski šperkov – eleganciu. Pre ženu i muža je táto vlastnosť dôležitá do každej spoločnosti, na každý deň či príležitosť. Doprajte si preto dokonalosť na svojom tele, ktorá Vám nemôže uškodiť.