nákupný košík
 

doprava zdarma na sw šperky darčeková krabička zdarma bezpečný nákup sw šperkov

Vyberte si svoj šperk

Sme oficiálnym partnerom firmy Swarovski International Distribution AG
(identifikačné číslo 164 7673)
Krištále Swarovski sú originálne a pochádzajú z dielne firmy Swarovski AG v Rakúsku.
Prečo nakupovať u nás?Ako nakupovaťStarostlivosť o šperkyPartneri
Akceptujeme platby kartou:
visa master
Sme aj na sociálnych sieťach:

Doprava ZDARMA a možnosť platby po prevzatí zásielky. Aj to je Náš eshop, ktorý je tu pre Vás, aby ste boli ešte viac okúzľujúce! Zažiarte všade vďaka Ligotu Šperkov vyrobených so SWAROVSKI ELEMENTS. Našu ponuku neustále rozširujeme o tie najnovšie a najkrajšie šperky

súťaž o swarovski šperky

Sledujte nás na sociálnych sieťach FB alebo G+ a využite Akcie, ktoré pre Vás pripravujeme.

Počas celého roka u Nás nájdete jedinečné SWAROVSKI šperky - strieborné, ako aj rhódiované vo forme náušníc , náhrdelníkov , prsteňov alebo rôznych sád.

Pánov potešia luxusné Manžetové gombíky so SWAROVSKI krištáľmi a samozrejme široký výber krásnych Šperkov na obdarovanie.
Šperky vyrobené so SWAROVSKI ELEMENTS

Tento názov je viazaný licenciou od firmy Swarovski AG a znamená, že šperky sú vyrobené s pravými krištáľmi od firmy SWAROVSKI AG, no už iným výrobcom. Vanessa.sk je momentálne jediný eshop na Slovensku, ktorý má oprávnenie tento názov používať. Každý oficiálny partner má svoje identifikačné číslo, to naše je 164 7673.

Čo pre Vás znamená, že šperky, ktoré si kupujete sú oficiálne certifikované? Predovšetkým istotu, že šperky zodpovedajú najvyšším požiadavkám na kvalitu stanovenými firmou SWAROVSKI AG (samozrejmosťou je použitie originálnych SWAROVSKI krištáľov). Zároveň si môžete byť istí, že jednáte s korektným predajcom a svoje šperky dostanete vždy v tej najvyššej kvalite.

SWAROVSKI šperky

Označenie SWAROVSKI šperky znamená, že tieto šperky boli priamo vyrobené firmou SWAROVSKI AG, nik iný nemá oprávnenie tento názov oficiálne používať. Charakteristický znak týchto šperkov je usadenie krištáľu v rhódiovanom kove. V kombinácii so striebrom alebo zlatom ho v originálnych SWAROVSKI predajniach rozhodne nenájdete.